Nowa Wola 95,
21-107 Serniki

(81) 85 106 41
nowawola7(at)wp.pl

Śniadanie daje moc

Gminna Olimpiada Matematyczna

|
Urszula Mazurek
Odsłony: 401

                Dnia 14 grudnia 2022 r. odbyła się Gminna Olimpiada Matematyczna, której organizatorem był Wójt Gminy Serniki. Do konkursu przystąpili uczniowie ze wszystkich szkół z terenu naszej gminy, łącznie 26 uczniów. Zmagania odbyły się w trzech kategoriach: klasa VI, klasa VII i klasa VIII. Etap gminny poprzedzony był eliminacjami szkolnymi. Z każdej szkoły wytypowanych zostało po dwóch uczniów w każdej kategorii. Naszą szkołę reprezentowali: Julia Olejniczek i Szymon Iwanicki kl. VI oraz Katarzyna Serwin i Konstancja Kozak z klasy VIII. Dużym osiągnięciem jest II miejsce Katarzyny Serwin w kategorii klasa VIII. Również pozostali uczniowie wykazali się wysoką wiedzą i tylko pojedyncze punkty oddaliły ich od podium.

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.