Nowa Wola 95,
21-107 Serniki

(81) 85 106 41
nowawola7(at)wp.pl

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

|
Agnieszka Misztal
Odsłony: 1226

Dnia 22 czerwca 2018r. w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Po Mszy Świętej w kaplicy, uczniowie udali się do szkoły, gdzie obejrzeli inscenizację przygotowaną przez klasę IV. Zabawne scenki wprowadziły nas w wakacyjny nastrój.

Pan dyrektor Paweł Onyszko podziękował uczniom, rodzicom oraz nauczycielom za pracę na rzecz naszej szkoły.  W imieniu własnym oraz nauczycieli i pracowników życzył wszystkim udanego i bezpiecznego wypoczynku.

Następnie odbyło się wręczenie nagród książkowych za bardzo dobre wyniki w nauce, listów gratulacyjnych dla rodziców, świadectw z wyróżnieniem oraz licznych dyplomów i nagród zdobywanych przez uczniów naszej szkoły w konkursach przedmiotowych oraz zawodach sportowych.

Z okazji rozpoczynających się wakacji wszystkim dzieciom i rodzicom życzymy udanego wypoczynku i samych słonecznych dni. Dziękujemy za wspólnie spędzony rok. Do zobaczenia we wrześniu!